با خدمات و محصولات گروه صنعتی پارس استا آشنا شوید

گروه صنعتی پارس استا بیش از سی سال است که فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تولید مواداولیه و افزودنی های صنایع غذایی و دارویی در کشور آغاز نموده است.

دکتر پرویز جهانگیری بنیان گذار این مجموعه، پس از فارغ التحصیلی و بهره‌گیری از دانش استادان گرانقدری چون مرحوم دکتر شهاب واعظ زاده، مرحوم دکتر حبیب الله هدایت، دکتر مرتضی ملکی و دیگر استادان گرانقدر در صنعت غذا ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید کنسرو به صورت سیار و ابتکاری در سال ۱۳۵۴ آغاز نمود که این ابتکار مورد تشویق وزیر وقت قرار گرفت.

دکتر جهانگیری پس از انقلاب اسلامی نیز به عنوان کارشناس ارشد و مدیر، فعالیت خود را در زمینه تولیدات صنایع غذایی در کشور ادامه داد. در سال ۱۳۶۸ اولین کارخانه تولید مکانیزه نشاسته و گلوکز گندم را احداث نمود. به دنبال تاسیس کارخانه فرآیند نشاسته و با بهره‌گیری از تجربیات این شرکت، ۳۵ واحد تولیدی دیگر در صنعت نشاسته و گلوکز شکل گرفت و به مرحله تولید رسید.

این مجموعه با تاسیس شرکت بازرگانی پارس استا در سال ۱۳۷۲، زمینه ورود نمایندگی های خارجی به بازار ایران جهت عرضه افزودنی های خوراکی با کیفیت را فراهم نمود.

گروه صنعتی پارس استا همواره در تلاش است تا با تکیه بر کادر متخصص و دانش روز جهان، در صنعت غذا حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.

ارزش‌های سازمانی گروه صنعتی پارس استا

گروه صنعتی پارس استا همواره در تلاش بوده تا با خلق ارزش های سازمانی و پایبندی به آنها در مسیر بهبود تولید مواد اولیه و افزودنی های صنایع غذایی در کشور گام بردارد. ارزش های سازمان شامل خلاقیت و نوآوری، تعهد به تولید محصولات با کیفیت و سلامت محور، مشتری مداری و مسئولیت پذیری در قبال تولیدات و مشتریان محترم خود است.

افتخارات و گواهینامه‌ها

  • اولین تولیدکننده مالتودکسترین در کشور
  • اولین تولیدکننده رنگ ۱۰۰٪ طبیعی خوراکی در کشور
  • اولین تولیدکننده تخصصی افزودنی های صنایع غذایی در کشور
  • دارنده نشان حامی سلامت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  •  کسب افتخار R&D  صنعت غذا در نهمین جشنواره شهاب
  • دارنده گواهینامه نشان حلال
  • عضو انجمن صنفی مدیران مراکز دانش بنیان